na dobu neurčitou! :) ale vrátím se!

Červenec 2012

Vyhodnocení kontroly 0.1

30. července 2012 v 13:51 | Luc |  OTHER
Takže je to tu konečeně. Vždycky jsem napsala jenom kdo zůstává a kdo vypadne. Teďka jsem se inspirovala dvěma blogy a to Romis a Barulí, které to udělali tak, že napsali kdo zůstane a k němu nějaký komentář :) Takže to udělám stejně..

*[S]miley- : K tobě nemám asi žádné výtky. Zapsala jsi se první, na můj blog pravidelně chodíš, píšeš skvělé komentáře, svůj blog pořád aktualizuješ. Jsem strašně ráda, že jsi semnou affs a zůstáváš v ELITE.

Zuzi :) : Přečti si to nad sebou :D Prostě skvělá holka, pořád ke mě chodíš, zanecháváš komentáře. Zůstáváš v ELITE

Animé : U tebe jsem se trošku sklamala.. Dala jsem si tě do sister a ty mě také, jako sister jsem od tebe čekala snad každodenní návštěvnost. Samozřejmě si povšimni SNAD.. Jsou prázdniny, takže tu být tak často nemusíš. Dám ti ještě šanci samozřejmě a budu doufat, že se to zlepší :) Zůstáváš teda SISTER..

Niky: Tuhle holčinu jsem si oblíbila hlavně z důvodu, že mi udělala design. Chtěla jsi jít do Elite, ovšem zas taková akčnost to nebyla, ale nebylo to špatné. Přesouvám si tě do TOP :) A neznamená to, že se do Elite nemůžeš dostat. Víc snahy a je to :)

Romis: Miluju Adele, tvůj blog, články a komentáře. Takže si tě přesunu do ELITE a budu doufat, že si mě tam jednou dáš také :D Samozřejmě proto něco budu dělat :D :)

Demsfans: Máš moc pěkný blog a pořád nové články. Ovšem co jsem byla pryč, tak si semka asi nezavítala.. Nebudu zlá a nechám si tě v ELITE, ale budu tě sledovaaat :DD snad se polepšíš :)

Mathew: Super blog o Lady Gaze? :D asi jo Gaze.. Ikdyž to zní divně. Tvůj blog byl dlouho pozastavený, ale budu opět hodná a přesunu tě do TOP

Per-Quiee: Moc hezký blog, akorát u mě zas tak často nejsi. Nechám tě v NORMAL a doufám, že brzo půjdeš výš :)

Cindy: Zajímavý blog, ale nejsi moc aktivní. Nezlob se, ale nechám si tě v NORMAL :)

Selena-marie-gomez : Tahle holčina má moc pěkný blog, ale moc tam nechodí. Mám tě v top, ale bohužel.. Aby to bylo fér k ostatním, dám si tě do NORMAL..

mathew: K tvému blogu nemám nic na vytčení. Dokonalý blog, super články, ke mně chodíš snad pořád :) Jsem strašně moc moc moc ráda, že tě v affs mám a nechám tě v ELITE.

Laudi♥ : Super blog o Sel :) jen tak dál.. Zůstáváš v TOP :)

Lucinka: Taktéž pěkný blog o Justinovi. Zůstáváš v TOP:)

Selena--Kiki: Pravidelně sem chodíš, zanecháváš komentáře, zůstáváš v ELITE :)

Barulí : Tahle slečna má nádhernej blog o Nicki Minaj. Nikdy jsem Nicki neměla ráda, ale díky tobě ji ráda už mám :) Jsem ráda, že jsme affs :** A chtěla jsi jít do sister a víš co? Moc ráda si tě tam dám! :) Takže jdeš do SISTER!!! :D

Weru: Moc hezkej blog o Miley, zůstáváš v NORMAL :)

Kate: Moc milej blog o Rihanně, nechám si tě v NORMAL :)

Pheobe: Ty máš takovej blog o všem :) Takže pokud mě cokoliv zajímá, tak se mrknu k tobě a je to tam :) zůstáváš v TOP

Pak tu byly dva blogy co chtěli spřátelit :) a to jsou:

Maťo a Sweety 182.

Beru oba blogy :) S Maťou jsem už spřátelená byla, ale oddělal si mě.. Nevadí, ráda si tě zase vezmu zpět. Sweety má blog o Rocku, Punku, Metalu a ikdyž to tak nevypadá.. Tak tenhle styl hudby mám hodně ráda :D Jsem vlastně dítě všeho :D Možná je to tím, že naši hodně poslouchají rock.. Asi to mám po nich :) No děkuju všem co se zapsali a přeju moc hezký zbytek prázdnin :)
A ti co se nezapsali?
Bella a Sarah. Obě nebyli na blogu od půlky června a nemají hiatus a na můj blog nechodí. Je mi líto, ale affs už nejsme.


19 august 2012

29. července 2012 v 16:58 NEWS
image

Valné shromáždění OSN se rozhodlo, že 19. srpna bude den humanitární pomoci. Tento den bylo zabito 22 zaměstnanců OSN v roce 2003 při útoku na budovu spojených národů v Bagdádu. Beyonce při této příležitosti věnovala píseň "I was here" a natočila exkluzivní video věnované tomuto datu. Video bude zaznamenáno v hale Valné shromáždění v New Yorku. Video bude spuštěno také v obrovské televizní obrazovce v New Yorku, Dubaje a v Ženevě v neděli 19. srpna.


Chtělo se mi při tomhle videu brečet.. :)

Zpět z dovolené

29. července 2012 v 16:50 | Luc |  Moje kecy
I am back! :D Moc se omlouvám, že jsem včera nedala hned vědět, ale jaksi mi nfungoval net.. Měla jsem se úžasně :) Viděla jsem, že jste semka chodili, takže mám radost. Snad vás dneska oběhnu, ale jedu pryč, takže možná až zítra.. Ještě budu muset udělat vyhodnocení affs, no je toho dost :D tak zas páá

Parfums 01

27. července 2012 v 15:00 | Luc |  Others
Beyoncé's parfum

26. července 2012 v 11:00 | Luc |  NEWS

Bey má další vůni... Během dalších dnů vám dám celou její řadu :D Tenhle je 5. do sbírky :) Né do mé :D to je velká škoda, ale tak uvidím, jestli někde nějakej najdu za slušnou cenu, tak bych si ho koupila :) Co na něj říkáte?


Animation 0.4- Bet Awards

25. července 2012 v 11:00 | Luc |  Animation


Ten její úsměv :)

Zdroj: Tumblr.com

Animation 0.3

24. července 2012 v 18:00 | Luc |  Animation
Celkem vtipná animace :DDD Nemusím snad říkat kdo je ta napravo :D Kdo jinej než Lady G.. :D
Zdroj: Tumblr.com

Eyes..

24. července 2012 v 15:00 | Luc |  Others
Tak jsem na Tumblru našla fotky očí :D Když jsem pryč, tak abyste se nenudili.. Zkuste uhádnout, čí jsou :)
Moc mi to netrvalo a myslím, že jsem uhodla všechny :D Za odměnu dostanete ode mě pusu :D virtuálně :)
Trochu jsem měla problem se 4. :)


Zdroj: Tumblr.com

Ivy Blue- name meaning

23. července 2012 v 19:15 | Luc |  Others
Co a jak vlastně vzniklo jméno Ivy Blue?
Dcera Beyoncé Ivy Blue se ve svých 6 měsících stala čestnou občankou chorvatského ostrova Hvar. Vyhlášené středmořské letovisko je totiž přesvědčeno, že dívenka dostala jméno podle stromu, který tam roste. Blue Ivy znamená anglicky břečťan, jímž je jeden ze stromů na ostrově doslova obalen. Beyoncé a Jay-z se měli tímto stromem inspirovat..

Zbytek si můžete dočíst na Super.cz

Takže odteďka je pro mě nic jinýho než břečťan :DDD chuderka.. Blue Ivy je tak hezký a do češtiny radši nepřekládat.. :D


Knowles Generation

23. července 2012 v 15:00 | Luc |  Personal photos
1.obrázek bude zřejmě Beyoncé babička, druhý mamka, třetí je Bey a čtvrtá Ivy Blue.. :)
Zdroj: Tumblr.com