na dobu neurčitou! :) ale vrátím se!

OTHER

Hiatus 0.2

5. srpna 2012 v 18:48 | Luc
Moc se vám omlouvám, ale jaksi nemám náladu na blogování.. Máme prázdiny a nebudu sedět u pc.. Sem tam se sem podívám, ale nebudu nic přidávat. Užívejte ještě prázdniny. Koupejte se, jeďte odpočívat, kalte :DD Pořádně běžte si všechno užít, protože já budu dělat to samé.

Hiatus znamená že:
  • Nebudu obíhat
  • Bez nových článků
  • Na blog se sem tam mrknu
  • Vracím se koncem prázdnin

I love you :*

Vyhodnocení kontroly 0.1

30. července 2012 v 13:51 | Luc
Takže je to tu konečeně. Vždycky jsem napsala jenom kdo zůstává a kdo vypadne. Teďka jsem se inspirovala dvěma blogy a to Romis a Barulí, které to udělali tak, že napsali kdo zůstane a k němu nějaký komentář :) Takže to udělám stejně..

*[S]miley- : K tobě nemám asi žádné výtky. Zapsala jsi se první, na můj blog pravidelně chodíš, píšeš skvělé komentáře, svůj blog pořád aktualizuješ. Jsem strašně ráda, že jsi semnou affs a zůstáváš v ELITE.

Zuzi :) : Přečti si to nad sebou :D Prostě skvělá holka, pořád ke mě chodíš, zanecháváš komentáře. Zůstáváš v ELITE

Animé : U tebe jsem se trošku sklamala.. Dala jsem si tě do sister a ty mě také, jako sister jsem od tebe čekala snad každodenní návštěvnost. Samozřejmě si povšimni SNAD.. Jsou prázdniny, takže tu být tak často nemusíš. Dám ti ještě šanci samozřejmě a budu doufat, že se to zlepší :) Zůstáváš teda SISTER..

Niky: Tuhle holčinu jsem si oblíbila hlavně z důvodu, že mi udělala design. Chtěla jsi jít do Elite, ovšem zas taková akčnost to nebyla, ale nebylo to špatné. Přesouvám si tě do TOP :) A neznamená to, že se do Elite nemůžeš dostat. Víc snahy a je to :)

Romis: Miluju Adele, tvůj blog, články a komentáře. Takže si tě přesunu do ELITE a budu doufat, že si mě tam jednou dáš také :D Samozřejmě proto něco budu dělat :D :)

Demsfans: Máš moc pěkný blog a pořád nové články. Ovšem co jsem byla pryč, tak si semka asi nezavítala.. Nebudu zlá a nechám si tě v ELITE, ale budu tě sledovaaat :DD snad se polepšíš :)

Mathew: Super blog o Lady Gaze? :D asi jo Gaze.. Ikdyž to zní divně. Tvůj blog byl dlouho pozastavený, ale budu opět hodná a přesunu tě do TOP

Per-Quiee: Moc hezký blog, akorát u mě zas tak často nejsi. Nechám tě v NORMAL a doufám, že brzo půjdeš výš :)

Cindy: Zajímavý blog, ale nejsi moc aktivní. Nezlob se, ale nechám si tě v NORMAL :)

Selena-marie-gomez : Tahle holčina má moc pěkný blog, ale moc tam nechodí. Mám tě v top, ale bohužel.. Aby to bylo fér k ostatním, dám si tě do NORMAL..

mathew: K tvému blogu nemám nic na vytčení. Dokonalý blog, super články, ke mně chodíš snad pořád :) Jsem strašně moc moc moc ráda, že tě v affs mám a nechám tě v ELITE.

Laudi♥ : Super blog o Sel :) jen tak dál.. Zůstáváš v TOP :)

Lucinka: Taktéž pěkný blog o Justinovi. Zůstáváš v TOP:)

Selena--Kiki: Pravidelně sem chodíš, zanecháváš komentáře, zůstáváš v ELITE :)

Barulí : Tahle slečna má nádhernej blog o Nicki Minaj. Nikdy jsem Nicki neměla ráda, ale díky tobě ji ráda už mám :) Jsem ráda, že jsme affs :** A chtěla jsi jít do sister a víš co? Moc ráda si tě tam dám! :) Takže jdeš do SISTER!!! :D

Weru: Moc hezkej blog o Miley, zůstáváš v NORMAL :)

Kate: Moc milej blog o Rihanně, nechám si tě v NORMAL :)

Pheobe: Ty máš takovej blog o všem :) Takže pokud mě cokoliv zajímá, tak se mrknu k tobě a je to tam :) zůstáváš v TOP

Pak tu byly dva blogy co chtěli spřátelit :) a to jsou:

Maťo a Sweety 182.

Beru oba blogy :) S Maťou jsem už spřátelená byla, ale oddělal si mě.. Nevadí, ráda si tě zase vezmu zpět. Sweety má blog o Rocku, Punku, Metalu a ikdyž to tak nevypadá.. Tak tenhle styl hudby mám hodně ráda :D Jsem vlastně dítě všeho :D Možná je to tím, že naši hodně poslouchají rock.. Asi to mám po nich :) No děkuju všem co se zapsali a přeju moc hezký zbytek prázdnin :)
A ti co se nezapsali?
Bella a Sarah. Obě nebyli na blogu od půlky června a nemají hiatus a na můj blog nechodí. Je mi líto, ale affs už nejsme.

1000 visitors

12. července 2012 v 15:12
Ano právě tento týden jsme překročili 1 tísíc návštěv. Konečeně po 3 měsících :DDDD
Budu se snažit aby se vám tu líbilo a těch dalších několik tisíc snad překročili také :)

Kontrola affs 0.2 (Oznámená)

12. července 2012 v 14:39 | Luc

Druhá kontrola affs, ale oznámená. Chci vědět jestli jen affs chcete být. Teď to nedělám pro kontolu jestli ke mě chodíte. Když semnou někdo chce spřátelit, tak snad ví, že obíhat bude. Říkala jsem, že si vás roztřídím sama, ale máte tady tu možnost se zapsat do jaké skupinky byste chtěli a já si to rozmyslím :) Samozřejmě, když někdo chce do Elite a já si ho tam dám, očekávám to i z druhé strany. Jo a vyjímka jsou blogy, které mají HIATUS! Jinak tohle je i náběr AFFS! Takže kdo chce, tak ať se zapíše :)
Vše bude trvat do konce měsíce, takže spoustu času :)
  • Jméno
  • Blog
  • Skupina

Hiatus

3. července 2012 v 13:10 | Luc
Ahojky lidi.. Takže teďka jsem vůbec neobíhala a nemám na to moc času.. Já si mylsím, že mi rozumíte. Takže odpověď pro vás je jasná. Pozastavuju blog! Znamená to, že nebudu obíhat a vynechejte mě ze všech kontrol. Asi vám semka přednadstavím články a mrknu se sem, ale na obíhání mít moc času nebudu. Když se najde, tak ji rychlovkou udělám. A začnu třídit affs. Protože k některým by to bylo nespravedlivé, abych ke všem chodila stejně a oni ke mě ne. Takže jestli mě chápete.. Bude to mini pozastavení. Obíhání nebude pravidelné, články spíš přednadstavené a roztřídím affs. Tak se mějte, užívejte prázdniny a sluníčko! Pá vaše LUC :)
Fotka je z BET Awards, určitě bude hodně novinek ohledně předávání cen, protože Bey dorazila :)
Tak se mi to tu nechce moc opouštět, ale dělám to kvůli affs, protože nechci o ně přijít. Ješětě jednou pá :)

Vyhodnocení kontroly

10. června 2012 v 21:51 | Luc
Takže nakonec dopadlo vše dobře, všichni se zapsali a já můžu blogovat spokojeně dál :)
Zatím mám málo affs, takže nebudu dělat nějaké Elite,Top,Sister atd.. :) Až jich bude víc (a doufám že bude) tak se to protřídí :) Od úterý do středy tu budou přednastavené články, protože jsem v Praze :) Tak se mějte, děkuju všem. :))

Change

3. června 2012 v 18:59 | Luc
Tak joo :D zruším ty srdíčka :) kontrola pořád pokračuje a já jdu shánět nějaké novinky a spravit affs zase na obrázky :)

Kontrola affs

1. června 2012 v 11:56 | Luc

Upřesnění

20. května 2012 v 19:41
Zdarek :D takže jen pro upřesnění. O víkendu nebudu bývat na blogu a nebudu ani obíhat. Je hezky bývám venku nebo někde :) takže se mi semka nechce ani chodit. Dík že chápete paa :)
joo a moje první PNG :D snad je aspoň trošku líbí :D

11 people

24. dubna 2012 v 21:54
Eeeeeej.. Dneska tu bylo za tenhle den 11 lidí. na to že mám blog dva dny, tak jsem spokojená. Díky díky díky.. :)
Taky mám už výsledky z gymplu.. VZALI MĚ! Uplně jsem šťastná. No a vám ještě jednou díky

Holčička Beyonce! Je nádherná. Ivy Blue
 
 

Reklama